Treći dan Royal Ascota: Stradivaris divljao u trećem uzastopnom Zlatnom kupu, Foundov sin osvojio Chesham

Treće poslijepodne Royal Ascot Racinga odvijalo se na stazi koja je službeno klasificirana kao kišna, ali to nije spriječilo Stradivariusa da nastavi igrati u prvoj skupini Gold Cupa.Pobijedio po treći put.Pod obukom Johna Gosdena (John Gosden), Frankie Dettori (Stradivarius) jašući Frankie Dettori (Stradivarius) postigao je svoju četvrtu pobjedu u karijeri na Kraljevskoj konferenciji , Osvojio je Kraljičnu vazu 2017. godine.
Šestogodišnja utrka konja “Ocean Star” osvojila je Triple Gold Cup sa Sagarrom (1975., 1976., 1977.), a samo četiri puta strijelac Yeats (2006., 2007., 2008., 2009., 2010.) osvojio je dvije i pol milje. .Ostanite za još predstava.
Veći dio puta od 2 i pol milje, Dettori, koji je vozio do pola puta, okrenuo je svoj Stradivarius na četiri takta hoda u posljednjoj dionici.Stradivarius je bio pun samopouzdanja na početku ravne utrke.Odmah se odazvao završnoj rundi koju je Dettori pozvao da sudjeluje i osvojio prvenstvo s 10 udaraca razlike.
Ove brojke potvrđuju fotografije Stradivariusove zapanjujuće izvedbe, koja je dovela do trećeg uzastopnog osvajanja Zlatnog kupa.Unatoč sporom terenu, Stradivaris je i dalje pokazao uobičajenu sposobnost ubrzanja.U zadnja tri zmaja maraton je završio za 39,93 sekunde, a najveća brzina u finalnom zmaju bila je 35,3 mph.Nasuprot tome, sljedeća najbolja cesta Nayef prolazi 42,50 sekundi kroz zadnja tri zavoja i prelazi ciljnu liniju brzinom od 30,8 mph.
Gorsdon je rekao: "Da bi to učinio, mislim da je Sagarroa trenirao moj dobar prijatelj, Francois Boutin, a trenirao ga je Lester Piquet (Lester Piggott) rides."“Sjećam se da sam gledao sve njegove utrke.On je jedno.Yeats je fenomen.Spomenite da je konj sve u toj zagradi.Jako smo ponosni na tri pobjede., Ovo je super za vlasnika uzgajivača Bjorn Nielsen (Bjorn Nielsen).Strastveno se bavi svojim uzgojem i uzgojem.Naporno je radio na uzgoju prvaka Derbyja, ali ima vrlo dobrog konja Golden Cupa.Što se njega tiče, to će ga jako zadovoljiti i za njega i za nas - šteta što danas ne može biti ovdje.
DeTori, koji je sada osvojio Zlatni kup osam puta (Lester Piggott ima rekord osvajanja Zlatnog kupa s 11 ljudi) rekao je: Brine me kiša.Često se govori o konju [tehničaru] Martynu Meadeu, ovo je zabrinjavajuće pitanje, stvarno me iznenadio jer je stvarno prošao kroz puter kao vrući nož.Pustio sam svakoga da ga pokriju ta četvorica ljudi, a onda sam se iznenadio kako me nitko ne može osporiti.Bez obzira digneš se ili ne, uvijek je užasan trenutak do oznake Furlong, ali on je to uspio i rastegnuo se 10 stopa.“
Stradivariusova vještina je vrhunska, jer je postao treći konj u povijesti koji je osvojio samo zlatni pehar hat trick!#RoyalAscot pic.twitter.com/ytlfPfWp9c
U prvoj utrci dana, Highland Chiefs pobijedio je na 10 stopa dugoj stazi s preprekama Golden Gates, osvojivši prvo Kraljevsko prvenstvo za džokeja Rossa Ryana.Od nastavka igre 1. lipnja, ovo je ujedno i prvi uspjeh partnerstva za obuku Royal Ascota koje je odobrio BHA, s Paulom i Oliverom Coleom koji se bave Highland Chiefsima.Paul Cole bio je jedini odgovoran za licencu za obuku i obučavao je 21 pobjednika Royal Ascota.
Što se tiče činjenice da sada dijeli licencu sa svojim ocem Paulom, Oliver je rekao: “Kako se izraz razvija, ako nije uništen, zašto ga popravljati?Imamo dobre konje i sretni smo što ih imamo.
„Nažalost, moj otac je danas prisustvovao sprovodu svog najboljeg prijatelja u [Ben Lee], zbog čega nije došao.Rekao sam mu danas da mislim da ćemo osvojiti prvenstvo u Ascotu.”
Džokej James Doyle osvojio je treće prvenstvo ovog tjedna.Briljantno je poslao planinskog anđela kojeg je trenirao Roger Varian u svoje srce da udobno sudjeluje u danu.Druga utakmica bila je Wolferton Stakes (Wolferton Stakes) s više od 10 stadija.
O svom dosadašnjem tjednu, Doyle je rekao: “Morate uživati.Očito, ovo je drugačije od onoga što smo radili.Gledao sam sinoć reprizu i činilo se da je sve tiše.Pobjednik vožnje pokušao je pokrenuti stvari.Super je biti živopisan!Nažalost, ja nisam Frankie, ali super je stajati ovdje!”
Jockey Jim Crowley uživao je u nezaboravnom iskustvu Royal Ascota.Nakon bitke koja je trajala, Molatham je preuzeo G3 dres od egipatskog monarha.7 Stadija, upola kraća, zabilježio je svog petog pobjednika u tjednu.Za trenera Rogera Variana (Roger Varian) ovo je dvostruki bonus.Kao i sva četiri najbolja Crowleyjeva prvaka ovoga tjedna, Molatham je u vlasništvu Hamdana Al Maktouma, a Crowley je postavljen za džokeja.
Crowley je rekao: "Imam šest pobjednika u Royal Ascotu."“Iako nemam pritužbi.Kad ste džokej, sudjelujete na sastanku, pa je super dobiti pet.Jako sam sretan što mogu jahati tako sjajnog konja, radeći tako veliku vježbu.”
U četvrtoj utrci dana, Royal Blood osvojio je naveden Chesham Grand Prix: prvak slavoluka (2016.), prvak Stallion Cupa (2015.) i prvi poni kojeg je otkrio milijunaš Ušao je u krug gdje je Royal Ascot pobijedio s pobjednikom od 2 1/2 duljine.Battleground je dvogodišnji sin ratnog zarobljenika.Jahao ga je Ryan Moore i postao je jahač trenera Aidana O'Briena.
O'Brien je rekao: “Bojno polje je uzbudljiv konj.On može biti bilo tko.”“On može biti član srpanjskog sastanka ili član nacionalnog interesa.Mislim da će ostati u dobroj formi., Možda će njegovo putovanje dosegnuti milju.Utvrđeno je da je hodao pola milje, ali je bio ispred borbene crte, što je imalo veliki utjecaj na brzinu.
Posebna stvar u vezi s bojnim poljem je to što on - izgleda kao u Chesham Stakes,

Vrijeme objave: 3. ožujka 2021